Stránka 2 z 2
Re: německá posádka tanku
Napsal: 13 kvě 2026, 21:24
od mrst
teď jsou v procesu a vyrábí se formy...
Re: německá posádka tanku
Napsal: 22 kvě 2026, 12:10
od mrst
FYI
Do Lešan budu nějaký set brát... kdo tedy bude v Lešanech má možnost si domu 4 kluky odvézt

Re: německá posádka tanku
Napsal: 03 čer 2026, 21:21
od Drake
Re: německá posádka tanku
Napsal: 04 čer 2026, 20:52
od mrst
Draku, jestli jsi ulomil kšilt u tvé figurky, tak ti dám náhradní hlavičky nebo jenom feldmütze
Re: německá posádka tanku
Napsal: 04 čer 2026, 21:57
od Drake
Díky Vláďo, mám opraveno, bylo to na té první figurce na fotce.