Kdo by měl zájem a chuť se opět chopit této akce.
Je to letos jediná akce na Smržovce
Je někdo, kdo by se chopil a uspořádal doprovodný program s miniarénkou v muzeu?
Chtělo by to příjezd 31.7. někdy odpoledne a účastnit se do neděle!!!
Majitel se dotazuje na naši případnou účast, předám kontakt.
Naposledy upravil(a) mrst dne 24 čer 2026, 08:52, celkem upraveno 1 x.
Ahoj všem, po psaní s Kájou z muzea a telefonátu s Vláďou bych se toho jako vloni mohl chopit, akorát musím ještě zjistit zda mi to vyjde pracovně, takže z 85 procent bych si to vzal opět já . Popř pak dodám další informace
Naposledy upravil(a) Ondřej24Aš dne 24 čer 2026, 20:19, celkem upraveno 1 x.
Díky ... to by bylo fajn, když Janoušci mají zájem.
Vždy to byla dobrovolná akce s možností si užít pancířů plnými doušky.
Problém bude spíše možnost ubytování.
Penzion Iva má pouze jeden pokoj
Potom je možné Parkhotel Smržovka ... jeden dvoulůžák a apartmán by ještě byl (spojení na majitele předám v případě zájmu)
Ahoj, tak potvrzuji vedení akce, s Janouškem jsme v kontaktu ohledně Příprav, co se týče ubytka jak psal Vláďa ubytování je možné buď u Ivy nebo je v okolí dost penzionů, . Já budu tedy už od pátku, abych připravili diroama, akce je v sobotu a v neděli. Diroama v podstatě jako v Lešanech, pokud by chtěl vzít někdo nějaký domeček nebo něco tam samozřejmě může.