ZIS-6 ⇒ BM 13-Katyusha
BM 13-Katyusha
Začal jsem z novým projektem je to vlastně předělávka z 1/10 na 1/16 takže ne vše se dá z původního návrhu použít, ale jde to
a samozřejmě 3D tisk takže nikoliv klasická modelařina jak se říká
Pár fotek z postupu stavby





Re: BM 13-Katyusha
Tak je hotovo.





- rmichalbarna
- PzKpfw VI - Tiger

- Příspěvky: 1378
- Registrován: 09 říj 2016, 07:34
- 9
- Lokalita: Most
- Stav: Offline
- Pancier
- PzKpfw IV

- Příspěvky: 349
- Registrován: 27 lis 2010, 12:28
- 15
- Lokalita: Banská Bystrica, Slovensko
- Stav: Offline
Re: BM 13-Katyusha
Paráda !
-
Pavel a Tom
- PzKpfw III

- Příspěvky: 87
- Registrován: 05 led 2015, 22:08
- 11
- Lokalita: Letonice u Bučovic
- Stav: Offline
Re: BM 13-Katyusha
Nádhera.....
- Ivan
- PzKpfw VI - Tiger

- Příspěvky: 1474
- Registrován: 03 dub 2013, 12:08
- 13
- Lokalita: Absolova 89, 624 00 Brno
- Stav: Offline
Re: BM 13-Katyusha
Super! To se mi líbí.
Tankistům ZDAR
Ivan, pplk. v.v., Učitel katedry tanků, VAAZ Brno.
http://dragonstanks.rajce.idnes.cz/
Ivan, pplk. v.v., Učitel katedry tanků, VAAZ Brno.
http://dragonstanks.rajce.idnes.cz/
Re: BM 13-Katyusha
děkuji

- Radek
- PzKpfw V - Panther

- Příspěvky: 573
- Registrován: 25 úno 2009, 10:33
- 17
- Lokalita: Hostětín
- Stav: Offline
Re: BM 13-Katyusha
Moc pěkné, Je to zase něco trochu jiného.
Radek.
Radek.
Radek
Pz. III, Pz. IV, Tiger 1, Tiger 2;
T34, KV-1, T90,
Sherman,
Pz. III, Pz. IV, Tiger 1, Tiger 2;
T34, KV-1, T90,
Sherman,
- Rudyn
- PzKpfw VI - Tiger

- Příspěvky: 1847
- Registrován: 10 bře 2009, 18:05
- 17
- Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.
- Stav: Offline
Re: BM 13-Katyusha
Nádhera! Jen tak dál! Třeba se někdy podaří udělat společnou žánrovou fotku s Bacovou Kaťušou.
Petr (Baca z Ořechova) stavěl Kaťušu před několika roky, a doufám, že ji stále vlastní.
R.R.R.
Petr (Baca z Ořechova) stavěl Kaťušu před několika roky, a doufám, že ji stále vlastní.
R.R.R.
Naposledy upravil(a) Rudyn dne 01 bře 2025, 18:36, celkem upraveno 1 x.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
- romann
- PzKpfw V - Panther

- Příspěvky: 629
- Registrován: 03 čer 2012, 07:46
- 14
- Lokalita: Nitra
- Stav: Offline
Re: BM 13-Katyusha
super,krasny model.
nespravis k nemu do serie studebaker us6 s raketometom andrusa?
